Zuma Line Rea ii Lampa stołowa kolor biały metal/szkło, tkanina, E27 IP20 - RLT93163-1W
towar niedostępny
Opis
| Wysokość klosza: | 23 cm |
| Średnica podstawy: | 22 cm |
| Źródło światła: | 1 x 60W |
| Rodzaj trzonka: | E27 |
| Wysokość: | 63 cm |
| Szerokość klosza: | 36 cm |
| Materiał: | Tkanina ,Kryształ ,Metal |
| Kolor: | Biały |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, tkanina |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Moc (W) | 60 |
| Klasa energetyczna | A++ - E |
| Wysokość (cm) | 63 |
| Szerokość (cm) | 36 |
| Długość (cm) | 36 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Rea ii |
| Styl | Nowoczesny |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia, kuchnia, gabinet / biuro, korytarz / hol, sypialnia |
| Kod w Agata Meble | 1564-038-200-000-0002 |
| Wymiary opakowania (cm) | 38 x 50 x 50 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się