Zuma Line Prince Kinkiet lampa ścienna kolor srebrny metal/kryształ, G9 IP20 - W0360-01A-B5AC
towar niedostępny
Opis
| Kolor: | Transparentny, Srebrny |
| Materiał: | Kryształ , Metal |
| Wykończenie: | Chrom |
| Seria: | Prince |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Rodzaj trzonka: | G9 |
| Źródło światła: | 1 x MAX 42W |
| Szerokość: | 18 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Kryształ |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Moc (W) | 42 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Wysokość (cm) | 19 |
| Szerokość (cm) | 9 |
| Długość (cm) | 18 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Prince |
| Styl | Glamour |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia, kuchnia, gabinet / biuro, korytarz / hol, sypialnia |
| Kod w Agata Meble | 1278-059-200-000-0004 |
| Wymiary opakowania (cm) | 25 x 25 x 18 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się