Zuma Line Magnolia Lampa wisząca kolor czarny metal/akryl, 5*E14 IP20 - RLD94016-5B
towar niedostępny
Opis
| Źródło światła: | 5 x 40W |
| Rodzaj trzonka: | E14 |
| Wysokość: | 110 cm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Materiał: | Metal ,Akrylowe szkiełka |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Zasilanie (V) | 230 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Moc (W) | 40 |
| Klasa energetyczna | A++ -E |
| Wysokość (cm) | 110 |
| Szerokość (cm) | 67.5 |
| Długość (cm) | 67.5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Magnolia |
| Styl | Klasyczny |
| Do zastosowania w | Gabinet / biuro, jadalnia, korytarz / hol, kuchnia, salon, sypialnia |
| Kod w Agata Meble | 564-007-200-000-0005 |
| Wymiary opakowania (cm) | 46 x 36 x 36 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się