Zuma Line Loya Lampa wisząca kolor czarny metal, LED 450Lm 3000K IP20 - P0461-01A-L8L8
Cena regularna:
279,00 zł
towar niedostępny
Opis
| Średnica : | 8 cm |
| Średnica klosza: | 3,2 cm |
| Źródło światła: | 1 x 5W |
| Rodzaj trzonka: | Wbudowany LED |
| Wysokość: | 64-140 cm |
| Materiał: | Metal |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie zasilania: | 230V |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 450 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 5 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Wysokość (cm) | 64-140 |
| Szerokość (cm) | 8 |
| Długość (cm) | 8 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Loya |
| Styl | Nowoczesny |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia, kuchnia, gabinet / biuro, korytarz / hol, sypialnia |
| Kod w Agata Meble | 1278-065-200-000-0005 |
| Wymiary opakowania (cm) | 58 x 22.5 x 22.5 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się