Zuma Line Crystal Lampa wisząca kolor srebrny/transparentny metal/szkło, kryształ, G9 IP20 - P0076-01A-F4FZ
towar niedostępny
Opis
| Kolor: | Przezroczysty ,Srebrny |
| Materiał: | Szkło ,Kryształ ,Metal |
| Wykończenie: | Chrom |
| Seria: | Crystal |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Rodzaj trzonka: | G9 |
| Źródło światła: | 1 x 42W |
| Wysokość: | 134 cm |
| Średnica klosza: | 13 cm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Kolor uzupełniający | Transparentny |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Moc (W) | 42 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Wysokość (cm) | 134 |
| Szerokość (cm) | 13 |
| Długość (cm) | 13 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Crystal |
| Styl | Glamour |
| Do zastosowania w | Gabinet / biuro, jadalnia, korytarz / hol, kuchnia, salon, sypialnia |
| Kod w Agata Meble | 278-001-200-000-0021 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18 x 16 x 16 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się