Zuma Line Crystal Lampa wisząca kolor chrom metal/szkło, 6*G9 IP20 - P0076-06X-F4FZ
towar niedostępny
Opis
| Kolor: | Przezroczysty ,Srebrny |
| Materiał: | Szkło ,Kryształ ,Metal |
| Wykończenie: | Chrom |
| Seria: | Crystal |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Rodzaj trzonka: | G9 |
| Źródło światła: | 6 x 42W |
| Wysokość: | 145 cm |
| Wysokość klosza: | 22 cm |
| Średnica : | 50 cm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie (V) | 230 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Moc (W) | 42 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Wysokość (cm) | 145 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Crystal |
| Styl | Glamour |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia, kuchnia, gabinet / biuro, korytarz / hol, sypialnia |
| Kod w Agata Meble | 1278-001-200-000-0012 |
| Wymiary opakowania (cm) | 57 x 57 x 36 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się