Zuma Line Crystal Kinkiet lampa ścienna kolor chrom metal/szkło, G9 IP20 - W0076-01D-F4FZ
Cena regularna:
429,00 zł
towar niedostępny
Opis
| Rodzaj trzonka: | G9 |
| Wykończenie: | Chrom |
| Źródło światła: | 1 x 53W |
| Wysokość: | 21 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 26 cm |
| Kolor: | Transparentny, Srebrny |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Moc (W) | 42 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Wysokość (cm) | 21 |
| Szerokość (cm) | 22 |
| Długość (cm) | 26 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Crystal |
| Styl | Glamour |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia, kuchnia, gabinet / biuro, korytarz / hol, sypialnia |
| Kod w Agata Meble | 1278-001-200-000-0015 |
| Wymiary opakowania (cm) | 29.5 x 29.5 x 25 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się