Zasilacz do systemu szynowego NEO MAGNETIC 200W Czarny AZ5138 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy NEO MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | Sterownik zewnętrzny do systemu NEO Magnetic 200W |
| Materiał | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Montaż | Natynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 3 |
| Szerokość produktu [cm] | 6,6 |
| Długość produktu [cm] | 21,5 |
| Napięcie | ~ 230V / ⎓ 48V |
| Moc | 200W |
| Klasa ochrony | 2 |
| Gwarancja | 2 Lata |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się