Zasilacz TRACK IP65 DRIVER 200W AZ6965 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy TRACK IP65 |
| Rodzaj | Zasilacz TRACK IP65 200W |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Wysokość produktu [cm] | 3,2 |
| Szerokość produktu [cm] | 5,1 |
| Długość produktu [cm] | 18,4 |
| Możliwa regulacja | Nie |
| Napięcie | 230V / ⎓ 48V |
| Moc | 200W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP65 |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się