Żarówka Led Gx53 8,5W 806lm 3CCT EKZA2463 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Materiał | PC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | GX53 |
| Moc | 8.5W LED |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
| Strumień świetlny (lm) | 806lm |
| Żywotność (h) | 15000h |
| Szerokość (cm) | 7,3 |
| Głębokość (cm) | 7,3 |
| Napięcie | 230V 50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 7.5 x 7.5 x 3 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się