Żarówka Filamentowa LED 4W G45 E14 2700K | EKZF022 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
SZEROKOŚĆ: Ø45 mm
WYSOKOŚĆ: 74 mm
MOC: 4W
BARWA ŚWIATŁA: CIEPŁA
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: TAK
STRUMIEŃ ŚWIATŁA: 400 Lm
NAPIĘCIE: ~230V/ 50Hz
KĄT ŚWIECENIA: 360°
STOPIEŃ OCHRONY: IP20
MATERIAŁ: Szkło
WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA: 90 mm
SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA: 50 mm
GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA: 50 mm
ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM: 100.0000
PRODUCENT: Eko-Light
MARKA: Eko-Light
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Rodzaj | Dekoracyjna |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Moc | 4W |
| Kąt (°) | 360° |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 470LM |
| Średnica (cm) | Ø4.5 |
| Wysokość (cm) | 7.4 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się