Żarówka Filamentowa LED 4W C37 E27 2700K | EKZF003 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
SZEROKOŚĆ: 35 mm
GŁĘBOKOŚĆ: 35 mm
WYSOKOŚĆ: 93 mm
MOC: 4W
BARWA ŚWIATŁA: Ciepły Biały 2700K
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: TAK
STRUMIEŃ ŚWIATŁA: 400 Lm
NAPIĘCIE: ~230V/ 50Hz
KĄT ŚWIECENIA: 360°
STOPIEŃ OCHRONY: IP20
WAGA NETTO: 0,03 kg
WAGA BRUTTO: 0,032 kg
MATERIAŁ: Szkło
WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA: 250 mm
SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA: 215 mm
GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA: 420 mm
ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM: 100.0000
WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO: 3,2 kg
PRODUCENT: Eko-Light
MARKA: Eko-Light
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Rodzaj | Dekoracyjna |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 4W |
| Kąt (°) | 360° |
| Barwa światła | Ciepła 2700K |
| Strumień świetlny (lm) | 470LM |
| Szerokość (cm) | 3.5 |
| Wysokość (cm) | 9.3 |
| Głębokość (cm) | 3.5 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się