Żarówka Dekoracyjna 4W ST64 E27 | EKZA3621 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
SZEROKOŚĆ: 64 mm
GŁĘBOKOŚĆ: 64 mm
WYSOKOŚĆ: 143 mm
MOC: 4W
BARWA ŚWIATŁA: Ciepły Biały 2700K
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: TAK
STRUMIEŃ ŚWIATŁA: 400 Lm
NAPIĘCIE: ~230V/ 50Hz
KĄT ŚWIECENIA: 360°
KOLOR OBUDOWY: Bursztynowy
STOPIEŃ OCHRONY: IP20
WAGA NETTO: 0,1 kg
WAGA BRUTTO: 0,1 kg
MATERIAŁ: Szkło
WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA: 350 mm
SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA: 395 mm
GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA: 395 mm
ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM: 50.0000
WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO: 5 kg
PRODUCENT: Eko-Light
MARKA: Eko-Light
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Rodzaj | Dekoracyjna |
| Materiał | Szkło |
| Kolor dominujący | Bursztynowy |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 4W |
| Kąt (°) | 360° |
| Barwa światła | Ciepła 2700K |
| Strumień świetlny (lm) | 400LM |
| Szerokość (cm) | 6.4 |
| Wysokość (cm) | 14.3 |
| Głębokość (cm) | 6.4 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się