Żarówka AZZARDO LAMPA LED 7W GU10 4000K GO AZ6055 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Złoty połysk |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 5.5 |
| Szerokość produktu [cm] | 5 |
| Lumeny | 350Lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 7W |
| Gwarancja | 2 Lata |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się