ZASILACZ LED 25W EKZAS2666 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
Zasilacz wykonany jest z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów dzięki czemu wykazuje się wysoką wydajnością oraz długą żywotnością.
Dane techniczne
| Typ | Zasilacz |
| Rodzaj | Zasilacz LED 25W |
| Materiał | Metal |
| Moc | 25W /12V / 2.1A |
| Szerokość (cm) | 8,5 |
| Długość (cm) | 0,85 |
| Wysokość (cm) | 3,3 |
| Głębokość (cm) | 5,9 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 9.5 x 4.5 x 6.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się