WL31926/8W DORIA KINKIET CZARNY MAT+ZŁOTY/BLACK MATT+GOLD Zuma Line
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 225lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 8 |
| Wysokość (cm) | 9,5 |
| Szerokość (cm) | 8,5 |
| Długość (cm) | 40,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | DORIA |
| Ściemnianie | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 15 x 14 x 46.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się