W4100-90BK-II ARCO KINKIET CZARNY/BLACK Zuma Line
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1500lm |
| Temperatura barwowa | 3000/4000/6000K |
| Moc (W) | 12W |
| Klasa energetyczna | D |
| Wysokość (cm) | 90 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Długość (cm) | 4,5 |
| Stopień ochrony | Sieciowe |
| Seria | ARCO |
| Ściemnianie | Nie |
| Barwa światła | Nie |
| Kod w Agata Meble | 230V |
| Wymiary opakowania (cm) | 23.5 x 8 x 96 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się