Tuba natynkowa z opcją ruchomego reflektorka czarna Brema LED CCT do salonu LP-2626/1RM BK movable Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Spot |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | Brema |
| Styl aranżacji | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, biuro, gabinet, korytarz, jadalnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 873lm |
| Barwa światła | CCT 3000K/4000K/6000K |
| Wysokość produktu (cm) | 10 |
| Szerokość produktu (cm) | 7 |
| Średnica oprawy (cm) | 7 |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Regulacja kąta świecenia | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się