Szyna SIGMA TRACK MAGNETIC 1m TI AZ7059 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy TRACK SIGMA - 48V |
| Rodzaj | Szyna 1m TRACK SIGMA |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Tytanowy |
| Montaż | Montaż natynkowy |
| Wysokość produktu [cm] | 1,8 |
| Szerokość produktu [cm] | 1,9 |
| Długość produktu [cm] | 100 |
| Możliwa regulacja | Nie |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Klasa ochrony | 3 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się