Spot WIKING 15W CCT SWITCH BK AZ5973 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Reflektorki sufitowe |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Przezroczysty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 27 |
| Szerokość produktu [cm] | 4,2 |
| Lumeny | 900Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K |
| CCT regulacja barwy światła | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 15W |
| IP | IP20 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się