Spot RONDOO SL 1 czarny H-20038-BK Zuma Line
towar niedostępny
Opis
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
| Seria: | Rondoo SL |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Rodzaj trzonka: | GU10 |
| Źródło światła: | 1 x MAX 50W |
| Szerokość: | 9,3 cm |
| Wysokość: | 11,5 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się