Słupek Solarny Fidel 3000K IP44 EKO1451 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Słupek solarny |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 2lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Szerokość (cm) | 7.5 |
| Wysokość (cm) | 39 |
| Napięcie | 1.2V/150 mAh |
| IP | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 34 x 25.5 x 10 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się