Słupek Solarny Eye 3000K IP44 EKO1455 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampy ogrodowe |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 5lm |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Wysokość (cm) | 37,5 |
| Głębokość (cm) | 8,5 |
| Napięcie | 1.2V/300 mAh |
| IP | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 36 x 34 x 8 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się