Slim Magnetic Track Biały Łącznik Szyn T ML2220 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Slim Magnetic |
| Rodzaj | Łącznik Szyn T |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Szerokość (cm) | 4.6cm |
| Wysokość (cm) | 0.6cm |
| Głębokość (cm) | 3.6cm |
| Napięcie | 24V |
| IP | IP20 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się