Slim Magnetic Track Biały 9W LED Tuya CCT ML2206 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Slim Magnetic |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Strumień świetlny (lm) | 920lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Żywotność (h) | 35000h |
| Szerokość (cm) | 9.5cm |
| Wysokość (cm) | 3cm |
| Głębokość (cm) | 9.5cm |
| Napięcie | DC24V |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 65 x 29.5 x 21 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się