Reflektor Timor 10W 2700/4000K Czarny 3 Obwodowy ML1115 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K / 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 850lm / 950lm (PCB1114-15) |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Żywotność (h) | 50000h |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Wysokość (cm) | 16 |
| Głębokość (cm) | 8 |
| Wysokość klosza (cm) | 10 |
| Szerokość klosza (cm) | 6 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 8.5 x 6.5 x 22 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się