Przenośna Lampka LED Ufo 10W 4000K + Solar EK1679 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | Pp |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 1000lm |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Wysokość (cm) | 8,3 |
| Głębokość (cm) | 10 |
| Napięcie | DC5V |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 10 x 6 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się