Plafon Vigo Ø480mm 36W LED 4000K ML2327 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 3600lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Szerokość (cm) | 48 |
| Wysokość regulowana (cm) | 80mm |
| Głębokość (cm) | 48 |
| Wysokość klosza (cm) | 7.5 |
| Szerokość klosza (cm) | 48 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 52.5 x 9 x 52.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się