Plafon Trego 40 cm biały LED CCT LP-9465/1C-40 WH Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Akryl |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | Trego |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, hotelowy, art deco, eko |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, biuro, gabinet, korytarz, jadalnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 1902 / 2219 / 2116 lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K (zmienna CCT) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość produktu (cm) | 9 |
| Szerokość produktu (cm) | 40 |
| Głębokość produktu (cm) | 40 |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się