Plafon Siena Czarny 80W LED Ø750 mm + pilot ML1834 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Strumień świetlny (lm) | 8000lm |
| Ściemnianie | Tak |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Szerokość (cm) | 75 |
| Wysokość (cm) | 11.5 |
| Głębokość (cm) | 75 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 78 x 13.5 x 78 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się