Plafon Pointa czarny 3xGU10 LP-6398/3C Round BK Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Kolekcja | POINTA |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, kuchnia, biuro, korytarz, przestrzenie użytkowe |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Wysokość produktu (cm) | 16,5 cm |
| Szerokość produktu (cm) | 22 cm |
| Głębokość produktu (cm) | 22 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wymiary opakowania | 23 x 23 x 13 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się