Plafon MAQ 24W 3CCT Biały ML1661 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Zmienna 3000K / 4000K / 6500K |
| Strumień świetlny (lm) | 2500lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 15000H |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Wysokość (cm) | 2.5 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP40 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 30.5 x 30.5 x 3 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się