Plafon LUNA 1 biały SL.0737 SOLLUX
Cena regularna:
849,00 zł
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | G13 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Barwa światła | 3000K (barwa ciepła) |
| Lumeny | 850lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 8,5W |
| Funkcjonalność | Rozproszone światło |
| Kształt | Prostokąt |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 105 x 80 x 15 |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Styl | Minimalistyczny |
| Przeznaczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 65 x 33 x 21 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się