Plafon LED Rapido 60cm czarny LP-433/1C L BK Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | Rapido |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, klasyczny |
| Pomieszczenie | Łazienka, przedpokój |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 2520LM |
| Barwa światła | 4000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość produktu (cm) | 60 |
| Głębokość produktu (cm) | 60 |
| Średnica oprawy (cm) | 60 cm |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi, kołki rozporowe, lampa |
| Wymiary opakowania | 60,5 x 60,5 x 6 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się