Plafon COCO 60 cm biały LED LP-0508/1C-60 WH Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | Coco |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, hotelowy, art deco, eko |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, biuro, gabinet, korytarz, jadalnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 2100lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość produktu (cm) | 12 |
| Szerokość produktu (cm) | 60 |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Wymiary opakowania | 19 x 67 x 67 cm |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się