Panel Led 48W 4000K Backlit 120/30 EKP1102 Eko-Light
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Panel |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 5760lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Żywotność (h) | 50000h |
| Szerokość (cm) | 119.5 |
| Wysokość (cm) | 3 |
| Głębokość (cm) | 29.5 |
| Otwór montażowy (cm) | 119,2x29,2 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 122 x 32 x 3.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się