Oprawa techniczna HIGH BAY 200W Barwa: Zimna | EK1984 Milagro
towar niedostępny
Opis
Oprawa techniczna High Bay 200W Barwa Zimna jest przeznaczona do pomieszczeń technicznych takich jak magazyny, hale sportowe, warsztaty itp. Oprawa wysokiej jakości wykona z aluminium oraz technologii Led jest bardzie wydajna i pozwala oświetlić pomieszczenia z dużej wysokości nie tracąc natężenia światła. Dużym atutem tej oprawy jest efetywność co pozwala na zastosowanie mniejszej liczby puktów świetlnych i duże oszczędności. Podwyższona kalasa szczelności do IP65 pozwala na wykorzystanie Lampy w trudnych warunka takich jak wilgotność oraz zapylenie pomieszczenia.
Kolor oprawy: Czarny
Materiał dominujący: Aluminium
Wymiary - SZEROKOŚĆ: ø398 mm , WYSOKOŚĆ: 127 mm ,
Oświetlenie o mocy: 200W - Zestaw zawiera źródło światła: TAK
Dane techniczne
| Typ | Oprawa schodowa |
| Rodzaj | Techniczna |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Moc | 200W |
| Kąt (°) | 120° |
| Barwa światła | Zimna 6500K |
| Strumień świetlny (lm) | 16000LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Średnica (cm) | Ø3.98 |
| Wysokość (cm) | 12.7 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP65 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się