Oprawa Volf Spot Czarny 2xGU10 ML0678 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorki na podsufitce |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Szerokość (cm) | 26 cm |
| Wysokość (cm) | 13.3 cm |
| Wysokość klosza (cm) | 7.5 cm |
| Szerokość klosza (cm) | 5.8 cm |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 27 x 7 x 14 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się