Oprawa Pipe Track Zwis Czarny 1xGU10 3-obwodowy ML2064 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek – 1 fazowy |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Plastik |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Wysokość (cm) | 102.4 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Wysokość klosza (cm) | 58mm |
| Szerokość klosza (cm) | 200mm |
| Napięcie | 230V |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 7 x 7 x 32.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się