Oprawa Kanałowa Davo Okrąg 18W 4000K IP64 Biały EK1080 Eko-Light
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oprawa techniczna |
| Rodzaj | Oprawa Kanałowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 1800lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Szerokość (cm) | 21 cm |
| Wysokość regulowana (cm) | 5 cm |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP64 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 21 x 5 x 21 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się