Naświetlacz Solarny Alex 600lm 4000K IP44 EKO2507 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Naświetlacz Solarny |
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Moc | 5.5W LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 600Lm |
| Żywotność (h) | 10000h |
| Szerokość (cm) | 14,85 |
| Wysokość (cm) | 20,9 |
| Głębokość (cm) | 5,8 |
| Napięcie | 5.5V / 200mA |
| IP | IP44 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 13 x 9 x 16 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się