Naświetlacz LED Davos 30W 2000lm 4000K Czarny Premium PIR ML2111 Eko-Light
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Naświetlacz |
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 2000lm |
| Żywotność (h) | 50000h |
| Szerokość (cm) | 19 |
| Wysokość (cm) | 18 |
| Głębokość (cm) | 16.3 |
| Napięcie | 230V 50Hz |
| IP | IP54 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 18.4 x 13.4 x 18 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się