Moduł Geometric System New 60 cm LED 4000K LP-0209/1M 60CM 4K Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Geometric System New |
| Rodzaj | Moduł 60 cm LED 4000K |
| Materiał | Akryl |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Pomieszczenie | Biuro/gabinet, poczekalnia, garaż |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Barwa światła | 4000K |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość produktu (cm) | 3,6, 2,2 |
| Szerokość produktu (cm) | 60 |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się