Milagro Zasilacz do MAGNETIC TRACK 100W 48V SLIM EKZAS6637
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Zasilacz 100W 48V Slim |
| Materiał | Metal |
| Moc | 100W |
| Szerokość (cm) | 21.4 |
| Wysokość (cm) | 4.4 |
| Głębokość (cm) | 2.2 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się