Milagro Lampka biurkowa LILLY WHITE 4W LED ML5677
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa biurkowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Moc | 4W LED |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 250LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Kolekcja | LILLY |
| Szerokość (cm) | 8 |
| Wysokość (cm) | 26 |
| Głębokość (cm) | 18.5 |
| Napięcie | 5V |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się