Milagro LAMPA WISZĄCA COSTA 3x12W LED ML358
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Moc | 36W |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 2520LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | COSTA |
| Szerokość (cm) | 76 |
| Wysokość regulowana (cm) | 50-90 |
| Głębokość (cm) | 22 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się