Milagro LAMPA STOJĄCA ORION WHITE 35W LED ML505
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 35W |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 2450LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Kolekcja | ORION |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Wysokość (cm) | 150 |
| Głębokość (cm) | 30 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Liczba ramion | 1 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się