MS756090 LIRIA LAMPA WISZĄCA ZŁOTA/GOLD Zuma Line
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Plastik |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | IP20 |
| Rodzaj zasilania | 230V |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 7600lm |
| Temperatura barwowa | 3000-6000K |
| Moc (W) | 170 |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 42,5/ 61,5/ 81 |
| Długość (cm) | 42,5/ 61,5/ 81 |
| Seria | LIRIA |
| Styl | Sieciowe |
| Sterowanie | Pilot |
| Ściemnianie | Tak |
| Barwa światła | Zmienna |
| Wymiary opakowania (cm) | 83.5 x 82.8 x 7.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się