MS223311-SN NEBULA KINKIET NIKIEL/NICKEL Zuma Line
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Nikiel |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1000lm |
| Temperatura barwowa | 3000-6000K |
| Moc (W) | 10W |
| Wysokość (cm) | 29,3 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Długość (cm) | 18,8 |
| Seria | NEBULA |
| Styl | Nowoczesny |
| Wymiary opakowania (cm) | 17.3 x 14.5 x 29.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się