Listwa LED Batten 18W 60cm 4000K - Czarny ML0748 Eko-Light
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Listwa LED |
| Materiał | PC |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 2000lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 15 000h |
| Szerokość (cm) | 2.5 |
| Wysokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 74.8 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 2,5 x 7,48 x 60 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się